Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
plenfrdeuk

Szanowni Państwo,

Członkowie Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni,

serdecznie zapraszamy Państwa oraz przedstawicieli Państwa uczelni (studentów, wykładowców a także pozostałych pracowników) do udziału w webinarium online pt. „Dobre praktyki uczelni zagranicznych w zakresie społecznej odpowiedzialności”, organizowane przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 25 maja 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

Podczas webinarium omówione zostanie badanie, zrealizowane w ramach działań Grupy roboczej ds. SOU, które miało na celu weryfikację zakresu wdrażania zasad społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju na uczelniach europejskich oraz sposobów ich upowszechniania. Analizę oparto na autorskim narzędziu oceny, zawierającym 16 kryteriów. W badaniu przeanalizowano 130 uniwersytetów z 47 krajów europejskich.

Będziemy także rozmawiać na temat uczestnictwa polskich szkół wyższych w międzynarodowych rankingach uczelni dotyczących zrównoważonego rozwoju na przykładzie rankingu THE Impact.

Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa poprzez poniższy link ZOOM, który umożliwi zabranie głosu w sesji pytań i odpowiedzi (sesja otwarta dla członków Grupy roboczej oraz przedstawicieli uczelni – sygnatariuszy Deklaracji SOU).

Dołącz do spotkania Zoom: ↓

https://mfipr.zoom.us/j/96692155170?pwd=MFQ3bDRVNm9BYWIyVkp1enVydkZSQT09

Osoby, które nie będą korzystały z ZOOM, mogą śledzić transmisję na transmitowane na kanale YouTube oraz Facebooku Ministerstwa, 25 maja 2023 r, od godz. 11:00.

Pod tymi linkami dostępne będzie także nagranie z wydarzenia po jego zakończeniu.

Informacje o wydarzeniu dostępne są także na stronie Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni.

Program Webinarium do Pobrania

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech