Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
UWAGA! UWAGA!
Szanowni Studenci,
Przekazuję kilka ważnych informacji na temat odbywających się na Uczelni zajęć na odległość.
Zgłaszacie Państwo problemy z pobieraniem materiałów przygotowanych przez wykładowców.
Jeśli chodzi o zestawienie 12.03.- 22.03.2020 wszystkie materiały są aktywne, co oznacza,że wykładowcy załączyli  wszystkie materiały dydaktyczne.
W zestawieniu 26.04.2020- 05.04.2020 nieznaczna część zajęć jest nieaktywna i będzie uzupełniona do końca tygodnia. Za nieudogodnienia przepraszamy, są one niezależne od Uczelni. Jak Państwo wiecie wykładowcy w stanie epidemii pracują bez wytchnienia.
Problemy z pobieraniem materiałów nie są związane z Uczelnią w żaden sposób. Problem powstaje po stronie użytkownika i może być spowodowany konfiguracją Państwa komputerów, wprowadzonych blokad czy też włączonej zapory.
Bardzo proszę o cierpliwość i wzajemną pomoc w tej kwestii. Wierzę,że Państwo sobie z tym poradzicie.
Obecnie Uczelnia jest na etapie końcowym prac związanych z umożliwieniem nam wszystkim pracy on-line, co nastąpi niebawem. Możliwa tym samym będzie kontrola obecności i absencji na zajęciach.
Wszelkie podejmowane przez Uczelnię działania mają na celu zakończenie roku akademickiego w ustalonym wcześniej terminie.
UWAGA! UWAGA!
Studenci WNoZ poniżej zamieszczam link do materiałów udostępnionych przez Panią dr Krystynę Paszko, która serdecznie zaprasza do zapoznania się z materiałem archiwalnym Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa
 
 
W najbliższym czasie zaproszę Państwa do udziału w Webinarium prowadzonym przez Panią doktor.
Oczekujcie na informacje.
Z pozdrowieniami
dr Beata Pawłowska
Prorektor ds. dydaktycznych i studentów
PSW 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech