Uwaga Studenci,

Informuję, że ponowne otwarcie biblioteki nastąpi 14 maja (czwartek )📚📚

Poniżej zasady obowiązujące czytelników po otwarciu⚠️⚠️⚠️:

📌1. Czytelnicy, którzy chcą zwrócić zbiory PSW muszą przebywać w bibliotece w maseczce i rękawiczkach.
☑️Wypożyczenie zbiorów bibliotecznych bez zmian nadal na e-maila info@psw. kwidzyn.edu.pl
📌2. Osoby przebywające na kwarantannie proszone są o niezwłoczne zgłoszenie na maila info@psw.kwidzyn.edu.pl potrzeby przedłużenia terminu zwrotu wypożyczonych zbiorów.
📌3. W holu głównym PSW może przebywać jednocześnie max.10 osób, z zachowaniem odstępu przestrzennego minimum 2 metry.
📌4. Po wejściu do PSW należy stanąć przed ladą w Punkcie Informacyjnym wyznaczonym miejscu.
📌5. Rezygnujemy z następujących usług w bibliotece:
- bezpośredniego dostępu do księgozbioru
- świadczenia usług ksero.
📌6. Tygodniki, dwutygodniki, miesięczniki, kwartalniki można wypożyczać na zewnątrz.
📌7. Wszystkie zbiory 📖po powrocie do Biblioteki zostaną poddane kwarantannie trwającej przynajmniej 3 dni.
📌8. Zachęcamy do rezerwacji korzystając z:
e- maila info@psw.kwidzyn.edu.pl
📌9. Do odwołania obowiązują nowe godziny pracy Biblioteki
Poniedziałek-Piątek w godz. 11:00 -12.00 oraz 14:00-15:00.

➡️W przypadku wątpliwości, że podjęte działania niewystarczająco zabezpieczają Państwa przed koronawirusem proszę o wiadomość e-mailem info@psw.kwidzyn.edu.pl

Zapewniam, że będę dokładać wszelkich starań w Bibliotece, aby Studenci PSW mogli czuć się bezpiecznie.

Życzę zdrowia-Silni Tylko Razem. Do zobaczenia w PSW❤
mgr Hanna Krajnik