UWAGA STUDENCI PILNE‼️ ZAPOMOGA W PSW‼️

Ze względu na obowiązujący okres zagrożenia epidemicznego, czego konsekwencją jest trudna sytuacja gospodarcza, w tym przede wszystkim sytuacja pracodawców, a także ich pracowników, zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Uczelnie uzyskały możliwość przyznania zapomóg STUDENTOM, którzy w wyniku zaistniałej sytuacji:
▪️utracili pracę (nastąpiło rozwiązanie umowy o pracę / umowy cywilno-prawnej)
▪️utracili stały dochód (nie nastąpiło rozwiązanie umowy o ▪️pracę / umowy cywilno-prawnej, natomiast wynagrodzenie nie zostanie wypłacone)
▪️utracili stały dochód (w przypadku własnej działalności gospodarczej – działalność została zawieszona / nie przynosi dochodu z powodu zagrożenia epidemicznego)
▪️utracili środki do życia z powodu zaistniałej sytuacji epidemicznej.

📌Informujemy, że Komisja Stypendialna będzie pracowała w trybie nadzwyczajnym. Jednocześnie podtrzymuje się konieczność przesyłania wniosków wraz z niezbędnymi załącznikami (potwierdzającymi w/w sytuacje) poprzez Pocztę Polską.

📌Informacji udziela Pani mgr Hanna Krajnik pod numerem telefonu 55 615-13-72; e-mail: info@psw.kwidzyn.edu.pl.

📌Zapytania proszę również kierować do Przewodniczącej Komisji Stypendialnej dr Beaty Pawłowskiej adres e-mail b.pawlowska@psw.kwidzyn.edu.pl lub bezpośrednio do Waszych Kolegów Studentów, Członków Komisji.

Zapomoga_PSW