Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
Szanowni studenci PSW,
 
Działając zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem nr 2 Rektora Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród członków społeczności PSW w celu umożliwienia Państwu kontynuowania nauki podjęto działania wprowadzające nauczanie przez internet.
 
System ten obejmuje przedmioty, które można zrealizować na odległość. Lista przedmiotów  zawieszonych zajęć objętych tym trybem nauki oraz wszelkie dostępne materiały możecie Państwo pobierać od soboty, tj.14 marca 2020 w zakładce student > pliki do pobrania.
 
Materiały są dostarczane przez wykładowców i na bieżąco umieszczane na stronie internetowej Uczelni.
 
Jesteśmy przekonane,że taki sposób uzupełniania wiadomości w sytuacji kryzysowej pomoże w kontynuowania nauki po odwieszeniu zajęć,nie spowoduje zakłóceń w harmonogramie zajęć i harmonogramie roku akademickiego 2019/2020.
 
Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. W razie pytań proszę dzwonić do pracowników administracyjnych PSW, odpowiedzą na nie zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą. Dodatkowo proszę się kontaktować mailowo z dr Beatą Pawłowską na adres: b.pawlowska@psw.kwidzyn.edu.pl 
 
Szczerze wierzymy,że wykorzystacie  Państwo ten czas rozsądnie, postępując zgodnie ze wszelkimi zaleceniami.
Zwracamy się z apelem abyście zachowali ostrożność w kontaktach z innymi osobami, dbali o siebie i swoje rodziny. Unikajcie Państwo tłumów i zgromadzeń, skupcie się na rodzinie i pracy jeśli to konieczne.
 
Studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu ufamy w Wasze umiejętności i pozostajemy w Waszych rękach. Dziękujemy za dotychczasowe rady i wszystkie następne. 
Pracownikom dydaktycznym dziękujemy za tak sprawną współpracę.Pracownikom administracyjnym za wszelkie działania, które teraz wykonują.
 
Do zobaczenia na Uczelni.
 
dr Katarzyna Strzała- Osuch Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy
dr Beata Pawłowska Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech