Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Szanowni Państwo,

Koordynator Konsorcjum, którego członkiem jest PSW oferuje wyjazd do Turcji - HEP University (www.alanyahep.edu.tr) oraz Suleyman Demirel Universitesi (sdu.edu.tr) Wyjazd jest planowany w okresie 11-18 grudnia 2021 dla około 3 osób z kadry akademickiej do prowadzenia zajęć z dziedzin: Ekonomia, Pielęgniarstwo.

Prosiłabym o kontakt w razie chęci wzięcia udziału na: internationaloffice@psw.kwidzyn.edu.pl

Partner Powiślańskiej Szkoły Wyższej Singidunum University z Serbii ma zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Naukową.
Szczegóły poniżej:

ZAPROSZENIE NA MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ FINIZ 2021 NA UNIWERSYTECIE SINGIDUNUM

"ARE YOU READY FOR THE ContinuousNEXT® AFTER COVID-19?"


Z przyjemnością informujemy, że siódma międzynarodowa konferencja naukowa FINIZ 2021 zatytułowana "Are you Ready for the ContinuousNEXT® after Covid-19?" odbędzie się w piątek, 3 grudnia 2021 roku. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, tegoroczna konferencja FINIZ 2021 odbędzie się online. Uczestnicy będą mogli śledzić przebieg wydarzenia online, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Link to Microsoft Teams per sessions on the day of the conference

PLENARY SESSION: LINK

SESSION A: „IN STEP WITH CHANGES IN THE BUSINESS ENVIRONMENT“ organized by the Association of Internal Auditors of Serbia (UIRS): LINK

SESSION B: ELECTRONIC INVOICES AS AN OBLIGATORY STEP TOWARDS BUSINESS DIGITALIZATION:  LINK

SESSION C: EXPERIENCE-SHARING OF VISEGRAD COUNTRIES TO TAX AVOIDANCE ACTIVITY: LINK

SESSION D: COMMUNICATION AND COLLABORATION IN THE CENTER OF MARKETING PROBLEMS IN THE POST-COVID ERA:  LINK

SESSION E: FINTECH IN THE ERA OF KOVID: LINK

SESSION F: CHALLENGES OF NEW NORMAL IN FORENSIC INVESTIGATION organized by ACFE Serbia Chapter: LINK

SESSION G: TRIPLE EFFECT OF EU ENVIRONMENTAL REGULATION CHANGES  ON THE VALUE  PROCESS  organized by NUPS and USSVP: LINK

SESSION C: EXPERIENCE-SHARING OF VISEGRAD COUNTRIES TO TAX AVOIDANCE ACTIVITY: LINK

SESSION H: HUMAN RESOURCES MANAGEMENT THROUGH CONTINUOUS BUSINESS IMPROVEMENT: LINK

SESSION I: SCIENTIFIC PAPERS: LINK

 

Rejestracja odbywa się w dniu konferencji poprzez powyższe linki.

Z agendą konferencji FINIZ 2021 można zapoznać się tutaj.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, prosimy o kontakt mailowy na adres finiz@singidunum.ac.rs.

 

Call for Papers FBE, DIU

 

Paper Submission Deadline: January 31, 2022

Szanowni Państwo,

W dniu 15 października odbył się Erasmus+ Info Day u naszego partnera - Polytechnic of Rijeka, podczas którego Koordynator programu Erasmus+ Powiślańskiej Szkoły Wyższej p. Paulina Osuch zaprezentowała naszą uczelnię i ofertę studentom Politechniki i opowiedziała o możliwościach w ramach programu Erasmus+, które posiada uczelnia, zachęcając studentów do przyjazdu na studia lub praktykę studencką.

W ramach współpracy z Polytechnic of Rijeka PSW już zorganizowało szkolenia dla naszej kadry administracyjnej, a teraz nie możemy się doczekać, aż powitamy w murach naszej uczelni ich studentów, a nasi pojadą do Partnera.

Jesteś zainteresowany wyjazdem w ramach programu Erasmus+? Daj znać znać mailowo poprzez kontakt z: internationaloffice@psw.kwidzyn.edu.pl

Pozdrawiamy,

Szanowni Studenci,

Chcecie skorzystać z możliwości wyjazdu w ramach programu Erasmus+? Zapraszamy na naszą stronę -> https://psw.kwidzyn.edu.pl/wspolpraca/3400-wspolpraca.html

Każdego bardzo zachęcamy do objerzenia poniższego filmiku informacyjnego "Jak dostać się na Erasmusa? Co trzeba zrobić przed wyjazdem?"

https://youtu.be/gJrJvqH29CI

Pozdrawiamy,

pobrane

 Turniej Szachowy Online
Erasmus Days 2021

tmp615ac640002e11

A Ty? Co robisz z okazji #ErasmusDays?


#ErasmusDays to inicjatywa promująca projekty realizowane w ramach programu Erasmus+. Od 14. do 16. Października bieżącego roku, oprócz tradycyjnych aktywności takich jak webinaria czy wydarzenia na platformach społecznościowych, zostanie zorganizowany Turniej Szachowy.
Całe zmagania będą transmitowane online na platformie twitch, a zmagania uczestników skomentują: mistrz FIDE Kacper Polok oraz Arcymistrz Maciej Klekowski.

Turniej będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy to Kwalifikacje do Turnieju finałowego. Odbędą się one w czwartek i piątek (14.10-15.10.2021 r.). Finaliści zostaną wyłonieni przy pomocy systemu szwajcarskiego, na dystansie 13 rund. Tempo gry to 5 minut na zawodnika. Z każdych kwalifikacji do II etapu awansuje 8 zawodników. Drugi etap to Turniej finałowy, który odbędzie się w sobotę, 16. Października. Tutaj wszystkie partie zostaną rozegrane w systemie pucharowym (pojedyncza eliminacja z partią rewanżową), więc na pewno nie zabraknie tego dnia emocji.

Udział w turnieju jest darmowy, a zapisy otwarte - czyli udział może wziąć każdy zainteresowany.


WIĘCEJ INFORMACJI>>W zeszłym roku, podczas 4. edycji #ErasmusDays, odbyło się ponad 5 tys. wydarzeń na terenie
84 krajów, z czego 299 zoragnizowaliście w Polsce!
Poprzez social media udało dotrzeć się do milionów osób!


Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą 5. edycja #ErasmusDays
będzie miała jeszcze większy zasięg.


Zadzwoń do nas:
tel: 602214333
Napisz do nas:
dbielicka@frse.org.pl

 

Kolejny bardzo intensywny dzień na International Week w Klajpeda State University of Applied Sciences. W godzinach rannych worktable ze studentami Uniwersyetetu i studentami Erasmus+ - bardzo ciekawe dyskusje i różnorodne spojrzenia na kwestie realizacji mobilności w dobie pandemii. Następnie International Higher Education Fair, gdzie bezsprzecznie zdobyliśmy pozycję "najbardziej interesującego stoiska" oraz opinie najbardziej energetyzujących wystawców 💕. A jeszcze później Międzynarodowa Konferencja Naukowa, gdzie mieliśmy możliwość zaprezentowania naszego opracowania "Choosem problems of education during pandemics". Powiemy ufffff 😅 na koniec dnia. Ale doświadczenia, możliwość osobistej interakcji w międzynarodowym, międzykulturowym środowisku .. to jest właśnie to - są to niesamowite wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze.


Warsztaty

Targi

Konferencja

Szanowni Państwo,
International week w Kłajpeda State University of Applied Sciences zgromadził fantastyczną liczbę uczestników - wszyscy chyba już tęskniliśmy za osobistymi kontaktami z ludźmi w międzynarodowym towarzystwie. Delegacja naszej Uczelni podczas pierwszego dnia miała okazję króciutko zaprezentować PSW i poczęstować międzynarodowych gości specjałami z Polski 💕.

Jest ekscytująco, mamy nadzieję na owocne spotkania i dyskusje, które przyniosą korzyści naszej społeczności akademickiej. Będziemy relacjonować ❤️.

Drodzy Studenci,

Uniwersytet Alba Iulia "1 Decembrie 1918", partner PSW z Rumunii organizuje, w dniach 20-24 września 2021 roku, INNOWACJE DLA NEXTGEN EU: SZKOŁA JESIENNA, DRUGA EDYCJA.

Zapraszamy wszystkich studentów do bezpłatnego uczestnictwa oraz rejestracji na jeden lub więcej kursów, wchodząc na poniższy link!

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=FP4cB14uv0-CkZzj_jibNjmk_Ugm3aNDgM3s1bk76GVUNE9PNlFINUw5T1RHWVRZMFRDQ1ZJUlpNRi4u

 

Zrzut ekranu 2021

Szanowni Państwo,

W nadchodzącym roku akademickim, tak jak co roku chcielibyśmy zachęcić Państwa do realizacji wyjazdów mobilnościowych w ramach programu Erasmus+.

Szczegółowe informacje dot. wyjazdów w celach szkoleniowych, jak również wyjazdów dla nauczycieli akademickich są dostępne na stronie PSW: Powiślańska Szkoła Wyższa | ul. 11-go Listopada 29, 82-500 Kwidzyn - Erasmus+ dla pracowników

Chciałabym poinformować, iż posiedzenie komisji kwalifikacyjnej programu Erasmus+ jest planowane na dzień 27.09 i prosiłabym wszystkich zainteresowanych o wypełnienie formularza (w załączeniu) i przesłanie go drogą elektroniczną na adres: internationaloffice@psw.kwidzyn.edu.pl do dnia 26/09 oraz zaniesienie oryginału do pokoju nr 17 w dogodnym terminie.

Bardzo zachęcam do wzięcia udziału, w razie pytań co do formularza/ wyjazdów proszę o kontakt.

Załacznik: 

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PRACOWNIKA NA WYJAZD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami praktyk w Hiszpani. Jeśli obszar praktyki będzie kompatybilny ze specjalizacją studiów możliwe jest dofinansowanie ze środków programu Erasmus+.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: internationaloffice@psw.kwidzyn.edu.pl

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech