Tarcza antykryzysowa dla studentów / kandydatów na studentów / absolwentów Powiślańskiej Szkoły Wyższej.

tarcza-logo3.png

Powiślańska Szkoła Wyższa, jak zawsze, mając na uwadze dobro STUDENTÓW, zgodnie ze swoją niezmienną zasadą "Jesteśmy dla studenta" ustanawia pakiet rozwiązań finansowych dla studentów / kandydatów na studentów Powiślańskiej Szkoły Wyższej w związku z niekorzystną sytuacją gospodarczą wywołaną pandemią:

Kandydaci na studia w PSW:
- dla wszystkich kandydatów na studia w PSW wpisowe 50 zł do 30.08.2020r.,
- dla wszystkich kandydatów na studia I stopnia kierunku Kosmetologia bon edukacyjny w wysokości 250 zł na zajęcia praktyczne/kliniczne.

Studenci PSW:
- dla wszystkich naszych studentów studiów I i II stopnia możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szeregu zajęć dodatkowych, takich jak warsztaty / certyfikowane kursy i szkolenia.

Absolwenci PSW:
- dla naszych absolwentów studiów I stopnia kierunku Pielęgniarstwo bon edukacyjny w wysokości 500 zł na studia II stopnia na kierunku Pielęgniarstwo w PSW,
- dla naszych absolwentów studiów I stopnia kierunku Ekonomia bon edukacyjny w wysokości 250 zł na studia podyplomowe "Lider Biznesu i Administracji" w PSW (realizowane we współpracy z Kolegium Jagiellońskim, studiami II stopnia na kierunku Administracyjno-Ekonomicznym).

Społeczność lokalna:
- dla wszystkich "KWIDZYNIAKÓW" (mieszkańców powiatu kwidzyńskiego) bon edukacyjny w wysokości 400 zł na dowolnie wybrany kierunek studiów podyplomowych, zgodnie z zasadą "myśl globalnie - działaj lokalnie".

Załącznik:

Regulamin promocji Powiślańska tarcza na rok akademicki 2020-2021