Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

 

Praktyczny wizerunek kształcenia

lek. Mateusz Szczupak
Absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. prof. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Zaangażowany w pracę lekarza, z doświadczeniem w branży medycznej. Od 2016 zajmuje stanowisko lekarza w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku, od roku 2018 jest lekarzem chorób wewnętrznych w LuxMed Sp. z o.o w Gdańsku, od roku 2021 jest lekarzem chorób wewnętrznych w Centrum Medyczne dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska w Gdańsku. W latach 2016-2019 pracował jako lekarz w Falck Medycyna Sp. Z o.o w Gdańsku.
mgr Marcin Suchoparski
Pracownik Szpitala Powiatowego w Golubiu – Dobrzyniu na Izbie Przyjęć oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ukończył Pielęgniarstwo w Elbląskiej Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Elblągu oraz kierunek Pielęgniarstwo i Ratownictwo Medyczne w Powiślańskiej Szkole Wyższej. Obecnie prowadzi zajęcia z zakresu Pierwszej Pomocy w szkołach. Współzałożyciel grupy stowarzyszenia pomagającego rodzinom dzieci niepełnosprawnych. Autor książki ZROZUMIEĆ AUTYZM.
mgr Karol Wojtczak
Magister zdrowia publicznego oraz licencjat ratownictwa medycznego w Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia podyplomowe: Skuteczny Menadżer w Służbie Zdrowia, Nadzór i kontrola w podmiotach leczniczych, Administracja Samorządowa w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Od roku 2013 jest Ratownikiem Medycznym Koordynującym w Stacja Ratownictwa Medycznego, Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu. Od roku 2020 Członek Rady Społecznej w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. ks. Jerzego Popiełuszki w Toruniu. W latach 2015-2019 Członek rady ds. rozwoju społeczno-gospodarczego zespołu staromiejskiego Rada Społeczna przy Prezydencie Miasta Torunia. W latach 2015-2021 Prezes Zarządu w Krajowym Stowarzyszeniu Ratowników Medycznych. W latach 2015-2017 Członek grupy Lokalna Grupa Działania w Toruniu. W latach 2011-2013 Zastępca Przewodniczącego Związku - Związek Zawodowy Ratowników Medycznych przy WSPR w Toruniu. W latach 2013-2011 Instruktor medyczny w Powiślańskiej Szkole Wyższej. W latach 2007-2021 Właściciel NZOZ Ratuj. W latach 2007-2021 Ratownik medyczny Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. W latach 2004-2021 Ratownik medyczny Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu.
mgr Rafał Wójcik
Magister kierunku zdrowie publiczne, licencjat kierunku ratownictwo medyczne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy. Licencjat pielęgniarstwa w Powiślańskiej Szkole Wyższej. Od roku 2020 pracuje jako ratownik w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, od roku 2017 jako ratownik w NZOZ Nowy Szpital w Wąbrzeźnie, od roku 2011 jako ratownik w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu.
mgr Małgorzata Dybich
Magister kierunku pielęgniarstwa. W latach 1994-1995 pracowała w CSK AM w Warszawie jako pielęgniarka Oddział Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii; w latach 1995-2001 zajmowała stanowisko pielęgniarki w Szpitalu Chirurgii Urazowej w Warszawie w Przychodni Przyszpitalnej i pracownik Ostrego Dyżuru Ortopedycznego; w roku 2001 była pielęgniarką w Szpitalu Specjalistycznym w Prabutach; w latach 2004-2006 była pielęgniarką w Samodzielnym Publicznym ZOZ w Sztumie w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym; od roku 2006 pracuje jako pielęgniarka w NZOZ Zdrowie w Kwidzynie na oddziale internistycznym, kardiologicznym, chirurgicznym i na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Rekomendacje:

Szpital Pucki

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

EMC Szpital Zdrowie

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu

Dom Pomocy Społecznej w Malborku

OIPiP w Gdańsku

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu

Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie

EMC Szpital Zdrowie w Kwidzynie

Kociewskie Centrum Zdrowia

Szpital Lipno

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.

 

 

Dostęp do WBN i EBSCO

CZASOPISMA BRANŻOWE WBN i EBSCO - RATOWNICTWO MEDYCZNE

Rekomendacje studentów i absolwentów:

KLIKNIJ TUTAJ

Dodatkowe korzyści dla studentów z tytułu realizacji projektów europejskich przez PSW - wsparcie finansowe / bezpłatne szkolenia i kursy

Partnerzy strategiczni kierunku:

1  2   3

 

 4 5  6

 

7  8   9

 

10   11  12

 

13   14 15 

 

16  17  18 

 

19  22   

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech