Odebranie dyplomu ukończenia studiów nie musi oznaczać końca przygody z Powiślańską Szkołą Wyższą!

absolwentWiemy, że największą siłą i wizytówką Powiślańskiej Szkoły Wyższej jesteście Wy - Absolwenci. Od 20 lat tworzycie tożsamość Uczelni, wspieracie jej akademicką tradycję i rozwój, mając jednocześnie znaczący wpływ na rozwój Kwidzyna, przede wszystkim województwa pomorskiego / kujawsko-pomorskiego / warmińsko-mazurkiego a nawet całego kraju. Dlatego wzorem najbardziej prestiżowych szkół wyższych na świecie stworzyliśmy Program Absolwent PSW, mający na celu budowanie i utrzymywanie trwałych relacji Uczelni z Absolwentami. Poprzez Program chcemy zachęcić Was do powrotu do Alma Mater i kontynuowania swojej przygody z naszą Uczelnią.

Już dziś możecie dołączyć do grona ponad 4500 Absolwentów i na co dzień korzystać z wielu przywilejów, zniżek i promocji oferowanych przez Alma Mater oraz Partnerów Programu. Zyskacie niepowtarzalną okazję do spotkań z kolegami i koleżankami z lat studenckich, wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych, a także dobrych praktyk z życia zawodowego.

Uczestnikami Programu Absolwent PSW mogą być osoby, które ukończyły studia I i II stopnia, lub są absolwentami studiów podyplomowych realizowanych przez naszą Uczelnię.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z unikalną ofertą dla Absolwentów PSW oraz Partnerów Programu przygotowaną specjalnie dla społeczności akademickiej PSW (kliknij tutaj)
Aby zapisać się do Programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Korzyści wynikające z udziału w Programie:
1. udział w spotkaniach integracyjnych / corocznych Balach Absolwenta oraz możliwość odnawiania znajomości z lat studenckich,
2. zniżki na studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia dla posiadaczy Karty Absolwenta PSW oraz członków ich rodzin i przyjaciół,
3. dostęp do zbiorów Biblioteki PSW oraz bibliotek wirtualnych Uczelni,
4. system zniżek i rabatów przyznawanych posiadaczom Karty Rabatowej PSW ( przez 20 firm - a liczba ich stale rośnie)
5. wsparcie rozwoju zawodowego i osobistego w formie doradztwa zawodowego, coachingu oraz warsztatów i szkoleń.