doradca zawodowy

OPIS
CENA
DOKUMENTY REKRUTACYJNE
Studia podyplomowe Doradca zawodowy przygotowują do pełnienia roli doradcy zawodowego, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji szkolnego doradcy zawodowego.

Skierowane są do nauczycieli, pracowników Urzędów Pracy oraz osób zatrudnionych w działach personalnych organizacji, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego, legitymujących się dyplomem studiów wyższych o zbliżonym profilu, zainteresowanych pozyskaniem wiedzy z zakresu doradztwa zawodowego.

Studia twają 3 semestry.

Opłata rekrutacyjna wynosi 100 zł, płatna na indywidualny numer konta bankowego dostępnego po złożeniu dokumentów.
Opłata z tytułu czesnego w roku akademickim 2020/2021.

Opłata jednostkowa              3.600,00 zł
Opłata semestralna              1 800,00 zł
Opłata ratalna              8 rat x 450,00 zł

Niższy koszt studiowania dla absolwentów Powiślańskiej Szkoły Wyższej

Kandydaci posiadający obywatelstwo polskie ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe do Powiślańskiej Szkoły Wyższej, składają następujące dokumenty:

a) wniosek o przyjęcie na studia podyplomowe (wydruk po dokonanej rejestracji on-line),

b) oświadczenie w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego (druk dostępny w rejestracji internetowej w zakładce pliki do pobrania),

c) dyplom ukończenia szkoły wyższej,

d) dokument tożsamości na podstawie którego kandydat dokonał rejestracji w rekrutacji on-line - do wglądu,

e) jedno zdjęcie legitymacyjne – kandydat zobowiązany jest również do umieszczenia zdjęcia w formie elektronicznej w systemie obsługi studenta Wirtualny Dziekanat,

f) dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej (opłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku nieuruchomienia kierunku z uwagi na zbyt małą liczbę kandydatów).