Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
plenfrdeuk

Z powodu zagrożenia epidemicznego - zarówno dla Państwa, jak i swojego bezpieczeństwa...

Czytaj więcej...

Tak jak w zeszłym roku spotkaliśmy się w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, gdzie prelegenci poruszali ważne kwestie dotyczące dobrobytu społecznego, rozwoju gospodarczego czy zwalczania chorób cywilizacyjnych.

Czytaj więcej...

W dniu 25.05.2019 r. po raz siódmy odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Oblicza Dobrobytu" organizowana przez Powiślańską Szkołę Wyższą oraz Stowarzyszenie Aktywne Społeczeństwo

Czytaj więcej...

 W dniu 26.05.2018 r. odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Oblicza Dobrobytu”. Konferencja miała miejsce w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym. Był to drugi dzień wydarzenia Powiślańskich Dni „Przyszłość w Nauce”.

Czytaj więcej...

Zorganizowana przez Powiślańską Szkołę Wyższą w Kwidzynie Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Oblicza dobrobytu” odbyła się
25 października 2014 r. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością wśród szerokiego grona naukowców, praktyków oraz studentów.
W konferencji wzięły udział takie osobistości jak prof. nadzw. dr hab. Maria Śmiechowska, prof. dr hab. Eugenia Tęgowska, mgr Stanisław Ejdys, dr Elżbieta Antczak, mgr piel. Mariola Ejdys, dr Anna Tałaj, dr Jolanta Sala.

Czytaj więcej...

27 października 2012 r. Powiślańska Szkoła Wyższa wraz z Urzędem Miasta Kwidzyn, Siauliai State College na Litwie oraz Stowarzyszeniem Aktywne Społeczeństwo zorganizowała międzynarodową konferencję naukową „Oblicza dobrobytu”.

psw konferencja

Czytaj więcej...

24 września 2011 r. po raz drugi PSW była współorganizatorem oraz gospodarzem międzynarodowej konferencji „Oblicza dobrobytu”. Podobnie jak rok temu wraz z Urzędem Miasta Kwidzyn, Stowarzyszeniem „Aktywne Społeczeństwo” oraz litewskim Siauliai State College kontynuowaliśmy publiczną debatę na temat dobrobytu, jego społecznych i ekonomicznych konsekwencji, rozwoju gospodarczego świata, kraju, a także naszego regionu. Sukces pierwszej edycji utwierdził nas w przekonaniu, że podjęty temat trzeba kontynuować i poszerzać.

Czytaj więcej...

Powiślańska Szkoła Wyższa, w zeszły piątek 22.10.2010 r. była organizatorem I Międzynarodowej Konferencji „Oblicza dobrobytu”. Konferencja, organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem „Aktywne Społeczeństwo”, finansowana ze środków Urzędu Miasta w Kwidzynie, w ramach realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe, odbyła się z w ramach projektu SENIORALIA 2010.

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech