Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
plenfrdeuk

23.05.2019 r. odbyły się II Międzynarodowe Targi Szkolnictwa Wyższego. W KPPT Kwidzyn gościliśmy uczniów ze szkół średnich oraz uniwersytety z 18 krajów. Gościem specjalnym była Pani Beata Ansion – doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie. Poprowadziła wykład na temat wyboru ścieżki zawodowej. Następnie przedstawiciele wszystkich uniwersytetów, w tym naszej uczelni opowiedzieli na swój temat. Swoją obecnością zaszczycili nas także Szpital Specjalistyczny w Prabutach oraz Firma Helios Klinikum z Berlina. Młodzież mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni oraz porozmawiać z wykładowcami i pracownikami zagranicznych uniwersytetów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Międzynarodowej Targi Szkolnictwa Wyższego, które odbędą się 23 maja 2019 r. Będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z ofertą zagranicznych szkół partnerkich Powiślańskiej Szkoły Wyższej. Dla młodzieży - uczniów szkół ponadgimnazjalnych będzie to także okazja do wysłuchania ciekawych wykładów przygotowanych i wygłoszonych przez wykładowców PSW.

Czytaj więcej...

25 maja 2018 r. w ramach Powiślańskich Dni „Przyszłość w Nauce” odbyły się Międzynarodowe Targi Szkolnictwa Wyższego „Future is Yours”. Została ona zorganizowana w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym w Górkach. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych maiła okazję wysłuchać niezwykle interesujących wykładów, które poprowadzili wykładowcy Powiślańskiej Szkoły Wyższej.

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech