Na studia II stopnia na kierunku Pielęgniarstwo w Powiślańskiej Szkole Wyższej może podjąć każda osoba, która ukończyła studia I stopnia w tymże kierunku.

Przy zapisie wymagane są następujące dokumenty:

• 1. Wniosek o przyjęcie na studia (należy wydrukować formularz rejestracyjny po zapisie w REJESTRACJI INTERNETOWEJ PSW,

• 2. Oświadczenie w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego (druk do pobrania w formacie PDF lub w panelu internetowej rejestracji w zakładce pliki do pobrania),

• 3. Dyplom ukończenia studiów wyższych oraz suplement do dyplomu oryginał lub odpis (wystawiony przez instytucję wydającą oryginał),

• 4. Zaświadczenie lekarskie - wystawione przez lekarza medycyny pracy o braku przeciwskazań do studiowania na kierunku pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne w Powiślańskiej Szkole Wyższej - skierowanie na badanie należy pobrać w panelu rejestracji internetowej w zakładce pliki do pobrania (zaświadczenie należy dostarczyć najpóźniej do 15 września). Prosimy o zapoznanie się z zasadami przeprowadzania badań lekarskich i pobranie stosownych załączników.

• 5. Kserokopia dowodu osobistego,

• 6. Zdjęcia legitymacyjne - 4 szt.,

• 7. Dowód uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości odpowiedniej do daty złożenia kompletu dokumentów na indywidualny numer konta nadawany przy składaniu dokumentów (do końca czerwca opłata rekrutacyjna wynosi 0 zł). Absolwenci Powiślańskiej Szkoły Wyższej są zwolnieni z uiszczania opłaty wpisowej.

• 8. umowa o świadczenie usług edukacyjnych, którą należy podpisać i dostarczyć w dwóch egzemplarzach. Umowę można pobrać tutaj.

• Regulamin opłat dla studentów i kandydatów na studia I, II stopnia oraz studia podyplomowe (w tym obcokrajowców) można pobrać tutaj.