Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

plenfrderuestruk

informator eng tytulowa s

 

 

 

 

 

 

 

 

psw mini eng

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

manager mini eng

 

 

 

 

 

 

 

finance mini eng

 

 

 

 

 

 

 

product mini eng

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tsl mini eng

 

 

 

 

 

 

 

 

IT mini eng

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hr mini eng

 

 

 

 

 

 

 

 

agroekon mini eng

In this article we will share with our Erasmus Students all necessary materials to stay up to date with learning process. 

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

na Facebooku Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawił się materiał wideo z udziałem prof. Wojciecha Maksymowicza - Sekretarza Stanu w MNiSW, który jest skierowany do zagranicznych studentów.

Czytaj więcej...

W sobotę, tj. 12.10.2019 r. na naszej uczelni miał miejsce również Erasmus Day. W godzinach porannych studenci uczestniczący w programie Erasmus+ uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Biura Rozwoju i Współpracy, następnie gościliśmy ich na uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego w Teatrze Miejskim w Kwidzynie

Czytaj więcej...

bieg erasmusa 300x20028 września 2019 r. odbędzie się trzecia edycja sztafetowego, charytatywnego Biegu Erasmusa+. Bieg po raz kolejny będzie rozgrywany podczas Europejskiej Nocy Sportu #BeActiveNight, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. 

Czytaj więcej...

12 października o godz. 9.00 sala PSW 15 zapraszamy na dzień otwarty z Erasmusem! 

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza wszystkich studentów na prezentację Koordynatora Erasmus + w sprawie możliwości wymiany dla studenta Powiślańskiej Szkoły Wyższej!

Czytaj więcej...

Polska najatrakcyjniejszym finansowo państwem dla studentów zagranicznych. Ranking „The Study.EU Country Ranking for International Students” wyłania najbardziej dostępne, atrakcyjne i przyjazne państwa europejskie dla studentów zagranicznych

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech